WeedFest Warsaw 2020- relacja z pierwszej edycji targów.

WeedFest Warsaw 2020- relacja z pierwszej edycji targów.

W miniony weekend (12-13.09.2020 r.) w Warszawie odbyła się pierwsza edycja targów konopnych WeedFeest. Na 1250 m2 spotkało się blisko 60 wystawców z branży konopnej. Dwa dni przepełnione były wiedzą oraz licznymi atrakcjami. Ten nowy punkt na festiwalowej mapie Warszawy, z pewnością zagości na stałe w kalendarzu, każdego fana konopi

Podczas imprezy, w Domu Towarowym Braci Jabłonkowskich– miejscu z ponad 130-letnią tradycją, które jest symbolem rozkwitu wolnej Polski, zaprezentowali się konopni producenci i dystrybutorzy z wielu branż.

Uczestnicy targów mieli okazję przetestować wiele produktów pochodzenia konopnego. Zapoznać się z ofertą czołowych firm, a także wziąć udział w prelekcjach oraz warsztatach, na których poruszano tematy związane m.in. z kwestiami prawnymi dotyczącymi konopi, wykorzystaniem materiałów konopnych w przemyśle budowlanym, czy szeroko pojętymi właściwościami zdrowotnymi Cannabis Sativa L. 

Na tym wydarzeniu nie zabrakło także nas. W połączonym składzie wraz z ekipą GreenGo pojawiliśmy się tam, by wspólnie promować innowacyjne podejścia w kwestiach konopnych.  

Z pewnością jest to wydarzenie, na które będziemy wracać systematycznie.

Jesteśmy zdania, że żadne słowa nie oddadzą klimatu i atmosfery, która nam towarzyszyła, dlatego przygotowaliśmy dla Was fotorelację. Mamy nadzieję, że dzięki niej poczujecie klimat WeedFest Warsaw 2020.

 

 

Close Menu